پرداخت درب منزل

پرداخت در محل

تی پارت برای آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند تا هزینه محصول خریداری شده خود را درب منزل یا محل کار خود و پس از رویت کامل جنس پرداخت نمایند این امکان را فراهم نموده تا با آسودگی خاطر خرید خود را انجام دهند.
طبیعتا با توجه به اینکه یکی از کارکنان تی پارت بایستی در خلال این امر حضور داشته باشد این طرح فقط برای مناطق ۲۲ گانه تهران دایر است و با عرض پوزش از شهروندان سایر شهرها امکان چنین خدمتی برای آن عزیزان وجود ندارد.
ذکر این نکته الزامی است که شما با انتخاب گزینه “پرداخت در محل” هیچگونه هزینه ای را نمی پردازید لذا با خیالی آسوده بر روی دکمه ثبت سفارش کلیک کنید و همکاران ما پیش از ارسال مرسوله برای اطمنیان از حضور شما با شما تماس خواهند گرفت و در سریع ترین زمان ممکن سفارش شما را اسال خواهند کرد.

شماره تماس جهت پشتیبانی : ۰۹۱۹۹۶۹۶۱۳۵۰۲۱۳۳۷۹۲۵۲۶

 

شیوه های مختلف پرداخت در محل

۱- پرداخت با کارت بانکی
با توجه به اینکه مامور تحویل شرکت تی پارت با خود دستگاه کارت خوان سیار (POS) به همراه دارد شما خریدار گرامی می توانید با استفاده از تمامی کارت های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام دهید.

۲- پرداخت نقدی
برای آن دسته از عزیزانی که پرداخت نقدی را ترجیح می دهند پس از تحویل جنس بدون دغدغه می توانند هزینه را به مامور شرکت تی پارت تحویل دهند.

۳- پرداخت کارت به کارت
علاوه بر موارد فوق عده دیگر از خریداران به شیوه پرداخت به صورت کارت به کارت راغب ترند که در این صورت می توانند از طریق تلفن همراه خود در حضور همکار ما و یا از طریق دستگاه عابر بانک (ATM) وجه خود را واریز نمایند و پس از استعلام و گرفتن تاییدیه محصول خود را دریافت نمایند.

 

با تمام این تفاسیر پیشنهاد می کنیم که پرداخت خود را به صورت اینترنتی و از طریق سایت انجام دهید تا با تسریع در پردازش سفارش کالای خود را به سرعت تحویل بگیرید.

 

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
بازدید های اخیر بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها