پرداخت درب منزل

پرداخت در محل

تی پارت برای آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند تا هزینه محصول خریداری شده خود را درب منزل یا محل کار خود و پس از رویت کامل جنس پرداخت نمایند این امکان را فراهم نموده تا با آسودگی خاطر خرید خود را انجام دهند.

این طرح برای تمامی اقلامی که قابلیت ارسال توسط پست را دارند برای مردم سراسر ایران، حتی ساکنین محترم روستاهای میهنمان فعال است و اقلام حجیمی مانند سپر و کاپوت و … تنها برای شهروندان مناطق ۲۲ گانه تهران امکان پرداخت در محل وجود دارد.

ذکر این نکته الزامی است که شما با انتخاب گزینه “پرداخت در محل” تنها بایستی ۱۰% درصد از قیمت اجناس را به عنوان بیعانه پرداخت کنید و الباقی مبلغ را پس از دریافت اجناس پرداخت می نمایید لذا با خیالی آسوده بر روی دکمه ثبت سفارش کلیک کنید و همکاران ما و کارکنان شرکت پست پیش از ارسال مرسوله برای اطمنیان از حضور شما با شما تماس خواهند گرفت و در سریع ترین زمان ممکن سفارش شما را اسال خواهند کرد.

شماره تماس جهت پشتیبانی : ۰۹۱۹۹۶۹۶۱۳۵۰۲۱۳۳۷۹۲۵۲۶

 

شیوه های مختلف پرداخت در محل

۱- پرداخت با کارت بانکی
با توجه به اینکه مامور تحویل شرکت تی پارت با خود دستگاه کارت خوان سیار (POS) به همراه دارد شما خریدار گرامی می توانید با استفاده از تمامی کارت های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام دهید.

۲- پرداخت نقدی
برای آن دسته از عزیزانی که پرداخت نقدی را ترجیح می دهند پس از تحویل جنس بدون دغدغه می توانند هزینه را به مامور شرکت تی پارت تحویل دهند.

۳- پرداخت کارت به کارت
علاوه بر موارد فوق عده دیگر از خریداران به شیوه پرداخت به صورت کارت به کارت راغب ترند که در این صورت می توانند از طریق تلفن همراه خود در حضور همکار ما و یا از طریق دستگاه عابر بانک (ATM) وجه خود را واریز نمایند و پس از استعلام و گرفتن تاییدیه محصول خود را دریافت نمایند.

 

با تمام این تفاسیر پیشنهاد می کنیم که پرداخت خود را به صورت اینترنتی و از طریق سایت انجام دهید تا با تسریع در پردازش سفارش کالای خود را به سرعت تحویل بگیرید.

 

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
بازدید های اخیر بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها