درباره ما

عدم شفافیت قیمت ، جا زدن جنس تقلبی به جای اصل ، گران فروشی ، انتقال دانش و جزئیات فنی اشتباه برای مقاصد افراد سودجو بازار قطعات و لوازم یدکی خودرو از جمله مواردی است که بیش از پیش نیاز به فروشگاهی که عاری از موارد مذکور باشد را تشدید می کند. گروه تی پارت متشکل از جمعی از متخصصان مهندسی مکانیک ، خبرگان و با تجربه های بازار و مجربین حوزه فناوری دیجیتال دور هم جمع شده اند تا با ارضای نیازهای مشتریان گامی موثر در برطرف سازی دغدغه های آن ها بردارد.

ما اینجاییم تا با نازل ترین قیمت ها مشکل عدم شفافیت قیمت و گران فروشی ها ، با ارائه مشخصات و نقد و بررسی کامل محصولات دغدغه کمبود دانش مشتریان ، با تهیه مستقیم قطعات از کارخانه و نمایندگان رسمی معضل فروش جنس تقلبی را برطرف سازیم.

امروزه با توجه به اهمیت زمان و آرامش خاطر ، مشتریان در صورتی که بتوانند خرید خود را به صورت اینترنتی در فضای فکری آرام و به دور از فضای ملتهب بازار تجربه کنند این نیاز ها پاسخ داده می شود. تی پارت اطمینان می دهد که مخاطبانش می توانند با شفافیت در فرآیند خرید ، مشاوره رایگان ، ضمانت اصالت کالا ، مقایسه برند های مختلف ، ارسال سریع ، امکان پرداخت در محل و خدمات دیگر به نتیجه دلخواه خود دست یابند.

ما سعی داریم تا جامع ترین فروشگاه آنلاین قطعات و لوازم یدکی خودرو باشیم و این موضوع با حمایت و رضایت شما عزیزان به وقوع می پیوندد لذا امیدواریم با ثبت نظرات و پیشنهادات و انتقادات خود هرچه بیشتر ما را در نیل به این مهم یاری فرمایید.

 

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
بازدید های اخیر بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها